Jaungada balle Aļaskā

Kafejnīcas “Piens” tradicionālais jaungada festivāls šogad norisināsies jaunā lokācijā – pēc veiksmīgām ballēm četrus iepriekšējos gadus kafejnīcā “Piens” un blakus esošajā Fon Stricka villā, izplešoties festivāla mērogam, svinības tiek pārceltas uz plašākām telpām bijušajā zefīru fabrikā „Uzvara” Sporta ielā 2.

Kā katru gadu, festivālam ir sava tematika – šoreiz „Piens Fest Aļaska”. Sadarbībā ar Latvijas māksliniekiem zefīru fabrikā tiks simulēta Aļaskas atmosfēra, kas ļaus piedzīvot ceļojumu telpā ar īstiem mežcirtēju totēmiem, dzīvu mežu un savvaļas lāčiem, indiāņu kazino, ledu dzērienos un dzērieniem ledū, galvu reibinošām dejām, dzirkstošu publiku un šampanieti.

Pasākuma galvenie mākslinieki – grupa Instrumenti – pēc ilgākas klusēšanas atgriezīsies uz skatuves jaunā, pārsteidzošā ampluā. Visu nakti uzstāsies dīdžeji, tajā skaitā leģendārais dīdžejinga pionieris, pirmais plašu DJ padomju laika Latvijā – DJ Jānis Krauklis, kā arī Dj Mariash un Dj Malork. Pārējos māksliniekus festivāla organizatori izsludinās tuvākajā laikā, sekojiet līdzi informācijai Facebook.

Ierašanās balles uzvalkos. Biļetes var iegādāties “Biļešu servisa” kasēs un internetā, to cena – no 13 līdz 15 EUR.

Jan, 2018

Notiks projekta “Visas Taisnības” koncerti

Mūzikas projekts “Visas Taisnības” jaunā gaismā un laikmetīgā skanējumā iepazīstinās ar Raimonda Paula mūziku, kurā izmantoti dzejnieka Imanta Ziedoņa vārdi, pirms koncertu apmeklēšanas aicinot arī uz izstādi “Latvijai 60”. “Visas Taisnības” mūzikas projekta autori, mūziķis Raimonds Gusarevs un DJ Monsta, ir uzspodrinājuši 70. gadu latviešu estrādes mūzikas dziesmas un pārrakstījuši tās mūsdienu laikmetam raksturīgajās notīs.

Dec, 2017

Vecrīga. Ar čīzburgeru pie sienas 

Nikola Krištopane jau kopš pusaudža gadiem nodarbojas ar apartamentu īstermiņa izīrēšanu Rīgas vecpilsētā. Jau kopš mazotnes viņa sevi atceras Vecrīgā, soļojot līdzi vecākiem uz darbu, un stāstu par šo apkaimi viņai netrūkst.

Dec, 2017

Ķīpsala. Pārbaudītas vērtības

Aizvadītajos Ziemassvētkos apritēja apaļi 20 gadi, kopš uzņēmējs un ekspremjers Māris Gailis sauc sevi par īstu ķīpsalnieku. Lielāko daļu no šiem gadiem viņš kopā ar sievu arhitekti Zaigu Gaili veltījis šīs apkaimes attīstībai.

Dec, 2017

Imanta. Pazudusī pagalmu bērnība

Kas ir kopīgs Brodvejai ar Imantu? Abās šajās vietas mājas radis dejotājs un horeogrāfs Rolands Meržejevskis. Cilvēks, kurš jebkuru notikumu var pārvērst muzikālā skatuves pārdzīvojumā.

Dec, 2017

Mūki aizlidoja – templis palika

Tādi sirsnīgi smiekli. Daudz. No dienām televīzijā līdz pirmajai pilnmetrāžas dokumentālajai filmai “Lidojošo mūku templis”, kas nule palaista pasaulē un Latgales vēstniecībā Gors piedzīvojusi savu kārtējo pirmizrādi. “Vispār tās filmas tomēr ir sarežģīta lieta. Būtu zinājusi…’’ smejas režisore Žanete Skarule.