Prezentēts Sniedzes Prauliņas albums “Inkrustācija”

Foto Juris Rozenbergs

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā ar koncertu sestdien, 8. aprīlī tika prezentēts mūziķes Sniedzes Prauliņas albums “Inkrustācija”. Koncertā piedalījās arī mūziķi Edgars Šubrovskis, Raitis Viļumovs, Edgars Tomševics, Matīss Akuraters un koris ”Mūza” diriģenta Gunta Cimiņa vadībā. Tāpat koncertā viesojās Kosmosa Ceļotājs, kas nodeva klausītājiem būtiskāko informāciju par “Kosmiskajiem priekšrakstiem”.

Piedāvājam fotogaleriju no albuma prezentācijas pasākuma!

Inkrustacija.alb.prez-2

Inkrustacija.alb.prez-70

Inkrustacija.alb.prez-69

Inkrustacija.alb.prez-67

Inkrustacija.alb.prez-64

Inkrustacija.alb.prez-63

Inkrustacija.alb.prez-62

Inkrustacija.alb.prez-58

Inkrustacija.alb.prez-54

Inkrustacija.alb.prez-51

Inkrustacija.alb.prez-50

Inkrustacija.alb.prez-48

Inkrustacija.alb.prez-44

Inkrustacija.alb.prez-42

Inkrustacija.alb.prez-41

Inkrustacija.alb.prez-39

Inkrustacija.alb.prez-38

Inkrustacija.alb.prez-37

Inkrustacija.alb.prez-36

Inkrustacija.alb.prez-34

Inkrustacija.alb.prez-33

Inkrustacija.alb.prez-32

Inkrustacija.alb.prez-31

Inkrustacija.alb.prez-29

Inkrustacija.alb.prez-28

Inkrustacija.alb.prez-27

Inkrustacija.alb.prez-22

Inkrustacija.alb.prez-15

Inkrustacija.alb.prez-20

Inkrustacija.alb.prez-16

 

Inkrustacija.alb.prez-12

Inkrustacija.alb.prez-10

Inkrustacija.alb.prez-6

Inkrustacija.alb.prez-5

Inkrustacija.alb.prez-3

Inkrustacija.alb.prez-71

Jul, 2017

Kas notiek, “Positivus”?

Kad tika izziņota 2017. gada “Positivus” festivāla programma, daudzi rauca degunu – neesot neviena “lielā iemesla” festivāla apmeklēšanai. Galu galā alternatīvas izklaides iespējas šogad ir pietiekami daudz – pasaulslavenas rokgrupas koncertē Lucavsalā vai laicīgi jau ir ieplānots ceļojums uz siltajām zemēm.

Jul, 2017

Veto Magazine #40

Iznācis žurnāla “Veto Magazine” 40. numurs; šoreiz tiek pētīta “dari pats” jeb “do it yourself” tēma. Žurnāls ir kļuvis biezāks un ieguvis jaunu dizainu. Jaunākajā “Veto Magazine” numurā lasāma intervija ar mūziķi, dzejnieku un psihoterapeitu Pēteri Dragunu, intervija ar stilistiski mainīgās grupas Ezeri līderi Miķeli Putniņu, saruna ar fotogrāfu Alni Stakli, kurš nominēts prestižajai “Prix

Jun, 2017

Dialogs jāveido gudri

Aplūkot izstādi “Kopā viens” un piedalīties sarunā ar izstādes autoriem – Evelīnu Vidu (agrāk Deičmani) un amerikāņu mūziķi un komponistu Andrē Vidu – iespējams šo ceturtdien, 29. jūnijā galerijā “Alma”.

Jun, 2017

Brīnumzeme Igaunija

Izstāde “Vieta, kur viss ir labāk” mākslas un koncepcijas valodā apskata Latvijā populāro viedokli, ka kaimiņvalstī Igaunijā klājas daudz labāk nekā Latvijā. Gandrīz jebkurā pētījumā par vietējo situāciju ekonomikā, politikā, tautsaimniecībā, pilsoniskuma apziņā tiek salīdzinoši norādīts, ka Igaunijas Republikai ir labāki sasniegumi. Rezultātā Latvijas iedzīvotāju apziņā Igaunija un igauņi pēdējās desmitgades laikā no anekdotēs apsmietiem

Jun, 2017

Āgenskalns. Šlāgerpanks, slepenās ejas un literatūra

Ar rakstnieku, publicistu, nerimstošu pagrīdes mūziķi un vienkārši marginālu personību – Edmundu Frīdvaldu – tiekos spiedīgi saulainā, bet ne īpaši siltā dienā pie Āgenskalna tirgus. Ieraudzījis manu rozā skrejriteni, viņš nosaka, ka es esot palicis galīgi traks.

Jun, 2017

Ilgi gaidītais, visilgākais koncerts

Ir teiciens – kas ilgi nāk, tas labi nāk. Un 21. jūnija vakarā Lucavsalā šis teiciens ieguva reālas aprises, lielajiem, labsirdīgajiem rokeriem Foo Fighters beidzot nospēlējot koncertu Latvijā.

Jun, 2017

Sarunāties caur mākslu

“Veto” sastapa Baibu Bartkeviču pa ceļam no Liepājas uz Amsterdamu, lai aprunātos par “mazo” ikdienu Baibas profesijā un iecerēm Liepājas mākslas forumā.

May, 2017

Izcilā koncertgrupa – Foals

Jau ziņojām, ka 31. jūlijā Viļņā “Kalnai Park” estrādē uzstāsies britu indie grupa Foals, kuru mūzikas kritiķi nodēvējuši par vienu no pasaulē vislabākajām koncertgrupām. Kāds ir Foals noslēpums?